Serwis

W ramach świadczonych przez nas usług zajmujemy się także serwisem sprzętu komputerowego oraz elektronicznego. Naprawią Państwo u nas m.in.: komputery, laptopy, płyty główne, karty graficzne, monitory, TV, drukarki, aparaty, konsole, nawigacje.

– naprawiamy – modernizujemy –
– diagnozujemy – instalujemy -doradzamy –

Zapewniamy

W przypadku awarii lub serwisowania sprzętu zapewniamy:

  • odbiór uszkodzonego i dostarczenie naprawionego sprzętu do siedziby firmy lub domu klienta,
  • załatwiamy wszelkie formalności związane z wysyłką sprzętu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego,
  • minimum formalności – maksimum zadowolenia,
  • w przypadku dłuższych napraw sprzęt zastępczy,
  • diagnoza w ciągu 24 godzin.

Cennik

Staramy się, aby świadczone przez nas usługi były dostępne dla każdego. Dlatego jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe – to klient ostatecznie decyduje o cenie! Diagnoza kosztuje u nas tylko 15,00 zł, a jeżeli idzie w parze ze zgodą na naprawę – jest absolutnie darmowa. Na usługi świadczone przez naszą firmę stać każdego!

Utylizacja

Klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym oferujemy usługę w postaci zagospodarowania używanego sprzętu komputerowego. Potężny postęp, który każdego dnia dokonuje się w technologii informatycznej, wymaga systematycznej modernizacji, a w większości przypadków wymiany sprzętu na nowy. Stare, a wciąż sprawne modele, których konfiguracja nie pozwala już na spełnienie wymagań w firmie odkładamy „na razie” tam gdzie jest miejsce. Utylizujemy każdą elektronikę oraz tonery i tusze wystawiając odpowiednią dokumentację!

Obsługa techniczna – Serwis – Diagnostyka
Doradztwo – Szkolenia

PC KOMP
Pogotowie Komputerowe
ul. Pocztowa 9, 62-200 Gniezno

Kontakt:
GSM: +48 606 921 562
e-mail: biuro@pckomp.eu

NIP: 557-153-27-38
REGON: 3013005896