Usługi

Świadczymy usługi informatyczne, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Jesteśmy do dyspozycji zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i na miejscu, u Klienta. Jeśli zajdzie taka potrzeba, dojedziemy w każde miejsce i o każdej porze. Szanujemy czas Klienta, dlatego serwujemy sprzęt zastępczy, aby zapewnić możliwość ciągłości pracy mimo problemów ze sprzętem. Kompleksowa obsługa firm, szybki czas reakcji i rzetelność wykonywanych przez nas usług, ciągle procentują rosnącą listą odbiorców, których informatyczna obsługa firmy została powierzona najlepszemu specjaliście, jakim stała się na miejscowym rynku nasza firma.

Usługi dla firm

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji. Od wielu lat, współpracujemy z przedsiębiorcami świadcząc usługi outsourcingu informatycznego. Dysponując doświadczeniem profesjonalnych informatyków jesteśmy gotowi zaproponować pełną opiekę nad działem IT w Państwa firmie, co znacząco obniży koszty.
Nie wymagamy podpisywania żadnych umów. Usługi świadczymy na zasadzie ustalonej ceny za roboczogodzinę lub wycenę konkretnego zlecenia lub ryczałtowo. To Państwo o wszystkim decydują. Forma rozliczeń: gotówka lub przelew do 30 dni.

Usługi w domu

Państwo nie muszą dysponować wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do samodzielnego rozwiązywania problemów związanych z komputerem i oprogramowaniem. Tym wykazujemy się my. Profesjonalna pomoc w przystępnej cenie, wiedza i doświadczenie – na to możecie Państwo liczyć, gdy przybywamy do Waszego domu naprawić usterkę. Po zgłoszeniu problemu mogą Państwo liczyć na szybką interwencję jednego z serwisantów, których wysyłamy w celu usunięcia usterki.

Gwarancja i satysfakcja

W przypadku awarii gwarantujemy:
::
dostępność serwisantów zawsze gotowych szybko rozwiązać problem
:: przystąpienie do czynności serwisowych w czasie określonym w umowie lub po zgłoszeniu telefonicznym
:: w nagłych przypadkach i w razie potrzeby udostępniamy sprzęt zastępczy na czas naprawy
:: na wszystkie nasze usługi wystawiamy gwarancję oraz fakturę VAT.

Obsługa techniczna – Serwis – Diagnostyka
Doradztwo – Szkolenia

PC KOMP
Pogotowie Komputerowe
ul. Pocztowa 9, 62-200 Gniezno

Kontakt:
GSM: +48 606 921 562
e-mail: biuro@pckomp.eu

NIP: 557-153-27-38
REGON: 3013005896